PersianTools (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: None
bg: Не

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Verify requirements
bg: Провери изискванията

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime
