PersianTools (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Verify requirements
bo: དགོས་མཁོ་དག་བཤེར་བྱེད་པ

en: Submitted by !username on !datetime
bo: !datetime་ཐོག་!username་ཡིས་ཡར་སྤྲད་པ
