PersianTools (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: Full
et: Täielik

en: Verify requirements
et: Nõuete kontroll

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime
