PersianTools (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Full
fa: کامل

en: Conversion Method
fa: شیوه تبدیل

en: Verify requirements
fa: بررسی نیازمندی‌ها

en: Submitted by !username on !datetime
fa: ارسال شده توسط !username در !datetime

en: Smart
fa: هوشمند

en: Digits and Numbers Settings
fa: تنظیمات اعداد و ارقام

en: Select method for converting english numbers to persian.
fa: روش تبدیل اعداد انگلیسی به فارسی را انتخاب کنید

en: Fix multi-directional texts
fa: تصحیح متون چندجهته

en: Fix mess in mixed english and persian texts.
fa: تصحیح بهم‌ریختگی متون ترکیبی انگلیسی و فارسی

en: Persian Sort
fa: مرتب‌سازی فارسی

en: Fix persian sort in all tables
fa: تصحیح مرتب‌سازی فارسی در تمام جدول‌ها

en: Default database collation, and collation for all tables changed to persian (utf8_persian_ci).
fa: ترتیب الفبایی پیش‌فرض پایگاه‌داده و ترتیب الفبایی تمامی جداول به فارسی (utf8_persian_ci) تغییر یافت.

en: Implements common features and missing fixes for the Perisan language.
fa: پیاده‌سازی ویژگی‌های عمومی و رفع ایرادهای متداول در صفحات فارسی.

en: Persian Tools Settings
fa: تنظیمات Persian Tools

en: PersianTools features can be managed here!
fa: در اینجا می‌توان قابلیت‌های Persian Tools را مدیریت کرد!

en: Implements common features and fixes for Persian language. Includes converting english digits to persian, and fixing misplaced chars in mixed english and persian text.
fa: پیاده‌سازی ویژگی‌های زبان فارسی و رفع‌ مشکلات رایج موجود، مانند تبدیل اعداد انگلیسی به فارسی و رفع بهم ریختگی کاراکترها در متن انگلیسی-فارسی.

en: Jalali format
fa: قالب جلالی

en: Current PHP version is less than 5.3.0
fa: نسخه حاضر از PHP 5.3.0 قدیمی‌تر است

en: Current PECL intl version is less than 1.0.0
fa: نسخه حاضر از PECL intl 1.0.0‌ قدیمی‌تر است

en: All dependencies are satisfied
fa: تمام پیش‌نیازها موجود است

en: The internal PHP date will not be used.
fa: تاریخ داخلی PHP مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

en: Short -> 1/2/1392
fa: کوتاه -> ۱۳۹۲/۲/۱

en: Medium -> 1/2/1392 - 2:30
fa: متوسط ->۲:۳۰ - ۱۳۹۲/۲/۱

en: Long -> sunday - 1/2/1392 - 2:30
fa: طولانی -> ۲:۳۰ - ۱۳۹۲/۲/۱ - شنبه

en: Jalali Date
fa: تاریخ شمسی

en: Implements Jalali date for Views module.
fa: پیاده‌سازی تاریخ شمسی برای ماژول Views

en: Jalali Date Settings
fa: تنظیمات تاریخ شمسی

en: Jalali Date features can be managed here!
fa: در اینجا می‌توان قابلیت‌های تاریخ شمسی را مدیریت کرد!
