PersianTools (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Date format
gl: Formato de data

en: Custom
gl: Personalizado

en: Full
gl: Completo

en: Verify requirements
gl: Verificación de requisitos

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime
