PersianTools (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Date format
it: Formato data

en: Custom
it: Personalizzato

en: Full
it: Completo

en: Verify requirements
it: Verifica i requisiti

en: Submitted by !username on !datetime
it: Inviato da !username il !datetime
