PersianTools (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Date format
oc: Format de data

en: Custom
oc: Personalizat

en: Full
oc: Complet

en: Verify requirements
oc: Verificacion dels prerequesits

en: Submitted by !username on !datetime
oc: Somés per !username lo !datetime
