PersianTools (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Full
sk: Plný

en: Verify requirements
sk: Overenie požiadaviek

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime
