PersianTools (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Date format
sv: Datumformat

en: Custom
sv: Anpassad

en: Full
sv: Fullständig

en: Conversion Method
sv: Konverteringsmetod

en: Verify requirements
sv: Verifiera systemkrav

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime
