PersianTools (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Full
ta: முழு

en: Verify requirements
ta: தேவைகளை சரிபார்
