PersianTools (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Custom
tr: Özel

en: Full
tr: Tam

en: Verify requirements
tr: Gereksinimleri kontrol et

en: Submitted by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi
