PersianTools (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Date format
be: Фармат даты

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Verify requirements
be: Спраўдзь патрабаванні

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime
