PersianTools (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Full
el: Πλήρες

en: Verify requirements
el: Επαληθεύστε τις απαιτήσεις

en: Submitted by !username on !datetime
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.
