PersianTools (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Custom
eo: Propra

en: Full
eo: Kompleta

en: Verify requirements
eo: Verigu bezonojn
