PersianTools (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Custom
fi: Oma

en: Full
fi: Kokonainen

en: Verify requirements
fi: Vaatimuksien vahvistaminen

en: Submitted by !username on !datetime
fi: Lähettänyt !datetime käyttäjä !username
