PersianTools (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: None
he: ללא

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Custom
he: מותאם

en: Full
he: מלא

en: Verify requirements
he: אימות דרישות

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime
