PersianTools (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: None
ja: なし

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Custom
ja: カスタム

en: Full
ja: すべて

en: Verify requirements
ja: 必要条件の検証

en: Submitted by !username on !datetime
ja: 作成者:!username 作成日:!datetime
