PersianTools (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Custom
jv: Kostum

en: Verify requirements
jv: Verifikasi persyaratan

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime
