PersianTools (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Date format
ro: Format dată

en: Custom
ro: Personalizat

en: Full
ro: Complet

en: Verify requirements
ro: Verifică cerinţele

en: Submitted by !username on !datetime
ro: Trimis de !username la !datetime
