PersianTools (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Verify requirements
th: ตรวจสอบความต้องการขั้นต่ำ

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime
