PersianTools (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Full
ug: تولۇق

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime
