PersianTools (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Date format
cs: Formát data

en: Custom
cs: Vlastní

en: Full
cs: Celé

en: Verify requirements
cs: Kontrola požadavků

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.
