PersianTools (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Custom
hu: Egyéni

en: Full
hu: Teljes

en: Conversion Method
hu: Átalakítási módszer

en: Verify requirements
hu: Követelmények ellenőrzése

en: Submitted by !username on !datetime
hu: Beküldte !username – !datetime
