PersianTools (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Verify requirements
km: បញ្ជាក់​តម្រូវការ

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime
