PersianTools (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Custom
ar: مخصص

en: Full
ar: كامل

en: Verify requirements
ar: التحقق من المتطلبات

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime
