PersianTools (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Full
az: Tam

en: Verify requirements
az: Tələbləri yoxlayın
