Persistent Login (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: security
sk: bezpečnosť

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Remember me
sk: Zapamätaj si ma

en: Welcome back, %name.
sk: Vitaj späť, %name.
