Persistent Login (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: security
pl: bezpieczeństwo

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Welcome back, %name.
pl: Witaj ponownie, %name.
