Persistent Login (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: security
uk: безпека

en: Security
uk: Безпека

en: Remember me
uk: Запам'ятати мене

en: Every page except the listed pages.
uk: Усі сторінки, крім перерахованих.

en: Only the listed pages.
uk: Тільки перераховані сторінки.

en: Welcome back, %name.
uk: Ласкаво просимо, %name.

en: Please verify your username and password to access this page.
uk: Для доступу до цієї сторінки необхідно перевірити правильність вашого імені користувача й пароля.
