Persistent Login (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: security
hu: biztonság

en: Security
hu: Biztonság

en: Remember me
hu: Bejelentkezve maradok

en: Remembered logins
hu: Megjegyezett bejelentkezések

en: You have
hu: ehhez a fiókhoz

en: @account a persistent login session created with the "Remember Me" login option on this site.  If you no longer trust the computer on which this remembered session was created or think your account has been compromised for any reason, you can !erase_link.  This will not log you out of your current session but you will have to provide your username and password to log in the next time you visit this site. | @account @count persistent login sessions created with the "Remember Me" login option on this site.  If you no longer trust the computers on which these remembered sessions were created or think your account has been compromised for any reason, you can !erase_link.  This will not log you out of your current session but you will have to provide your username and password to log in the next time you visit this site.
hu[0]: @account fiókhoz egy tartós munkamenet meg lett jegyezve a webhely „Emlékezz rám” funkciójának használatával. Ha többé nem tekinthető megbízhatónak ez a számítógép, ahol ez a bejelentkezés történt, vagy fennáll a gyanúja a felhasználói fiók feltörésének, akkor bármikor törölhető: !erase_link. Ettől még a mostani munkamenet nem szakad meg, de a legközelebbi bejelentkezés során újra meg kell majd adni a belépési adatokat.
hu[1]: @account fiókhoz @count tartós munkamenet meg lett jegyezve a webhely „Emlékezz rám” funkciójának használatával. Ha többé nem tekinthető megbízhatónak ez a számítógép, ahol ezek a bejelentkezések történtek, vagy fennáll a gyanúja a felhasználói fiók feltörésének, akkor ezek bármikor törölhetőek: !erase_link. Ettől még a mostani munkamenet nem szakad meg, de a legközelebbi bejelentkezés során újra meg kell majd adni a belépési adatokat.
