Persistent Login (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: security
pt: segurança

en: Security
pt: Segurança

en: Days to remember the user
pt: Dias para lembrar o utilizador

en: Pages which require an explicit login
pt: Páginas que requerem um login explícito

en: Every page except the listed pages.
pt: Todas as páginas, exceto as listadas.

en: Only the listed pages.
pt: Apenas as páginas listadas.

en: You have
pt: Você tem

en: Please verify your username and password to access this page.
pt: Verifique o seu nome de utilizador e senha para aceder a esta página.
