Persistent Login (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: security
ru: безопасность

en: Security
ru: Безопасность

en: Remember me
ru: Запомнить меня

en: Persistent Login
ru: Запомнить вход в систему

en: Every page except the listed pages.
ru: Все страницы, кроме перечисленных.

en: Only the listed pages.
ru: Только перечисленные страницы.

en: Welcome back, %name.
ru: Добро пожаловать обратно, %name.

en: Please verify your username and password to access this page.
ru: Для доступа к этой странице необходимо проверить правильность вашего имени пользователя и пароля.
