Persistent Login (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: security
vi: an ninh

en: Remember me
vi: Ghi nhớ mật khẩu

en: You have
vi: Bạn có

en: User @user has
vi: Thành viên @user có

en: Welcome back, %name.
vi: Chào mừng bạn quay lại, %name.
