Persistent Login (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: security
it: sicurezza

en: Security
it: Sicurezza

en: Show welcome message on persistent login.
it: Visualizza un messaggio di benvenuto una volta autenticato.

en: Every page except the listed pages.
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate.
