Mozilla Persona (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: None
bg: Не

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Text
bg: Текст

en: General
bg: Общи

en: Blue
bg: Син

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
bg: Благодарим за Вашата регистрация. Акаунтът ви очаква одобрение от Администратора на сайта.<br />Писмо с допълнителни инструкции е изпратено на вашия имейл адрес.
