Mozilla Persona (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: None
da: Ingen

en: Preview
da: Gennemse

en: Text
da: Tekst

en: General
da: Generelt

en: Style
da: Typografi

en: Blue
da: Blå

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
da: Tak for din ansøgning om en konto. Din konto afventer godkendelse af en administrator.<br />I mellemtiden er din adgangskode og yderligere instruktioner blevet sendt til din e-mail-adresse.

en: Dark
da: Mørkt
