Mozilla Persona (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Text
eo: Teksto

en: Blue
eo: Blua

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
eo: Dankon por kandidatiĝi por konto. Via konto nun atendas aprobon de la retejestro.<br />Intertempe, bonveniga mesaĝo kun pluaj instrukcioj sendiĝis al via retpoŝtadreso.
