Mozilla Persona (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: None
hr: Nema

en: Preview
hr: Pregled

en: Text
hr: Tekst

en: General
hr: Općenito

en: Style
hr: Stil

en: Blue
hr: Plava

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
hr: Hvala na prijavi. Vaš račun čeka odobrenje administratora.<br />U međuvremenu su, na unešenu adresu e-pošte, poslane dodatne upute.
