Mozilla Persona (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Text
kk: Текст

en: General
kk: Басты

en: Blue
kk: Көк

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
kk: Есебіңіз басқарушы растағаннан кейін тіркеледі. <br />Сәтті тіркелгеннен кейін e-mail мекенжайыңызға қажетті ақпарат жіберіледі.
