Mozilla Persona (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: None
lt: Joks

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: General
lt: Bendras

en: Style
lt: Stilius

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Dėkojame, kad užpildėte registracijos anketą. Kol kas jūsų registracija laukia administratoriaus pritarimo.<br />Tuo tarpu, tolesnės instrukcijos buvo išsiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Dark
lt: Tamsiai
