Mozilla Persona (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Text
lv: Teksts

en: General
lv: Galvenie

en: Style
lv: Stils

en: Blue
lv: Zils
