Mozilla Persona (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: None
nl: Geen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Text
nl: Tekst

en: General
nl: Algemeen

en: Style
nl: Stijl

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
nl: Hartelijk dank voor uw accountaanvraag. Deze aanvraag wacht nu op goedkeuring van de websitebeheerder.<br />Een bericht met nadere instructies is naar uw e-mailadres verstuurd.

en: Dark
nl: Donker
