Mozilla Persona (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Style
ro: Stil

en: Blue
ro: Albastru

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ro: Vă mulţumim pentru înscrierea pe acest sit. În acest moment, contul dumneavoastră aşteaptă aprobarea administratorului.<br /> Între timp vi-a fost trimis, pe adresa de e-mail furnizată, un mesaj de bun venit care conţine şi instrucţiuni preliminarii.
