Mozilla Persona (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: General
sv: Allmän

en: Style
sv: Stil

en: Blue
sv: Blå

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sv: Tack för att du ansökt om ett konto. Din ansökan väntar nu på att bli behandlad av en administratör.<br />Under tiden har ett välkomstmeddelande och instruktioner skickats till din e-postadress.

en: Privacy Policy
sv: Integritetspolicy

en: Dark
sv: Mörkt
