Mozilla Persona (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Buttons
ca: Botons

en: Style
ca: Estil

en: Blue
ca: Blau

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ca: Gràcies per demanar un compte. El vostre compte està ara pendent d'aprovació per l'administrador del lloc web.<br />Mentrestant, s'ha enviat un missatge de benvinguda amb instruccions addicionals a la vostra adreça de correu electrònic.

en: Dark
ca: Fosc
