Mozilla Persona (7.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: None
it: Nessuno

en: General
it: Generale

en: Buttons
it: Pulsanti

en: Style
it: Stile

en: Blue
it: Blu

en: Orange
it: Arancione

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
it: Ti ringraziamo per aver fatto la richiesta di un profilo utente. Il tuo profilo utente è attualmente in attesa di approvazione da parte dell'amministratore del sito.<br />Nel frattempo un messaggio di benvenuto con ulteriori istruzioni è stato inviato al tuo indirizzo e-mail.

en: Dark
it: Scuro
