Mozilla Persona (7.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: None
cy: Dim

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: General
cy: Cyffredinol

en: Session closed for %name.
cy: Mae'r sesiwn wedi ei gau i %name.

en: Style
cy: Arddull

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren
