Mozilla Persona (7.x-1.0-rc3) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: user
no: bruker

en: None
no: Ingen

en: Preview
no: Forhåndsvisning

en: General
no: Generelt

en: Session closed for %name.
no: Tilkobling lukket for %name.

en: Buttons
no: Knapper

en: Style
no: Stil

en: Authentication
no: Autentisering

en: Blue
no: Blått

en: Orange
no: Oransje

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
no: Takk for at du søkte om å bli registrert. Brukeren din venter nå på godkjenning av en administrator.<br />I mellomtiden har vi sendt en velkomstmelding med ytterligere instruksjoner til din e-postadresse.
