Mozilla Persona (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: None
ka: არცერთი

en: General
ka: ზოგადი

en: Session closed for %name.
ka: სესია დახურულია %name-სთვის.

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Style
ka: სტილი

en: Blue
ka: ლური
