Mozilla Persona (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Preview
ps: مخليد

en: General
ps: ټوليز

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Style
ps: ډول

en: Authentication
ps: تصدیق
